EN   SK  

PRE DOMÁCNOSTIOdstraňovanie zápachu z vôd

Voda je číra tekutina bez chuti a zápachu, takže ak vaša voda zapácha, určite to nie je v poriadku a nesúvisí to ani s jej plynným skupenstvom – radi vám poradíme, ako sa zápachu vody zbaviť.

...viac

 

Dezinfekcia pitných vôd

Aj keď Slovensko patrí medzi krajiny s kvalitnou sladkou podzemnou vodou, sú oblasti, kde môže byť voda „kontaminovaná“ (napr. traťovody, ...)a spôsobovať zdravotné problémy. Vyžaduje preto dezinfekciu.

...viac

 

Odstraňovanie železa

Železo nachádzajúce sa v pitnej vode nie je žiaduci jav, pretože už malé koncentrácie železa vo vode môžu byť za určitých podmienok príčinou nadmerného rozvoja železitých baktérií, ktoré môžu upchávať potrubia a pri ich odumieraní voda zapácha.

...viac

 

Odstraňovanie sírovodíka

Zapácha vám voda po pokazených vajciach?

Je možné, že sa v nej nachádza pre zdravie škodlivý sírovodík. U podzemných vôd môže byť zápach spôsobený aj pesticídmi, ktoré preniknú do týchto vôd.

...viac

 

Centrálna úprava vody pre domácnosti

Tvrdosť vody môže byť prechodná a dá sa odstrániť varom alebo trvalá, kde už prevarenie vody nepomôže. Tvrdosť vody môže spôsobiť usadzovanie vodného kameňa napr. v práčke alebo vykurovacích systémoch a ovplyvniť ich funkčnosť.

...viac

 

Chemické rozbory pitných vôd

Mnohé zdroje pitnej vody totiž nemusia vyhovovať požiadavkám kladeným na pitnú vodu.

Viete, čo obsahuje vaša voda?

...viac

 

 FILTROX Environmental Engineering® s.r.o. predstavuje v súčasnej dobe dynamickú spoločnosť aktívnu v oblasti chemických technológií úpravy a recyklácie vôd ako aj alternatívnej energetiky.

 

Na stiahnutie (.pdf)

PREZENTÁCIA

Made in

SLOVAKIA

Pre klientov

KLIENTSKÁ ZÓNA

Hotline:

+421 915 973 529

 REGISTER
nevyužívaných zariadení®

REGISTER
voľných kapacít®

VIDEO

KALENDÁR VÝSTAV

DOWNLOAD

Kalový lis
Predaj
(všetky)
Priemyselné objekty na prenájom
Predaj
(všetky)
Testovacie video
(všetky)
496/2010 Z.z.
(všetky)