EN   SK  

Odstraňovanie železa

 

Železo je pre náš organizmus životne dôležitá minerálna látka, ktorú potrebujeme pre zachovanie zdravia. Je v našom tele nenahraditeľné, preto je nutné, aby sme ho v primeranom množstve prijímali denne.

 

Železo nachádzajúce sa v pitnej vode však nie je žiaduci jav. Už malé koncentrácie železa vo vode môžu byť za určitých podmienok príčinou nadmerného rozvoja železitých baktérií, ktoré môžu upchávať potrubia. Navyše, pri  odumieraní baktérií voda zapácha. Železo môžeme nájsť v takmer každom vodnom zdroji, domové studne nevynímajúc. Ak  máte podozrenie, že vo vašej vode sa nachádza železo – napr. voda má hnedo-červenú farbu a železitú pachuť - vieme vám s touto situáciou pomôcť.

 

A vy využite ako zdroj železa pre váš organizmus radšej ryby, chudé hovädzie mäso, hovädziu a kuraciu pečeň, sušené marhule, orechy, mak, hrozienka, šošovicu, fazuľu, listovú zeleninu či špenát.Referencie

Máte záujem o bližšie informácie? Kontaktujte nás!

Could not make captcha.


FILTROX Environmental Engineering® s.r.o. predstavuje v súčasnej dobe dynamickú spoločnosť aktívnu v oblasti chemických technológií úpravy a recyklácie vôd ako aj alternatívnej energetiky.

 

Na stiahnutie (.pdf)

PREZENTÁCIA

Made in

SLOVAKIA

Pre klientov

KLIENTSKÁ ZÓNA

Hotline:

+421 915 973 529

 REGISTER
nevyužívaných zariadení®

REGISTER
voľných kapacít®

VIDEO

KALENDÁR VÝSTAV

DOWNLOAD

Kalový lis
Predaj
(všetky)
Priemyselné objekty na prenájom
Predaj
(všetky)
Testovacie video
(všetky)
Energia 2012
(všetky)
496/2010 Z.z.
(všetky)